Geri
AKADEMİK

Erasmus Kurum Koordinatörü:

Prof.Dr. Ali BÜYÜKASLAN

Erasmus Koordinatörlüğü:

Uluslararası Ofis Kavacık Kuzey Kampüs A blok

Email: [email protected]

FAKÜLTELER ve YO   Fakülte/Enstitü/MYO Bölüm/Program/Anabilim Dalı KOORDİNATÖRLER (Değişim Programları) E-mail
1 Tıp Fakültesi Tıp Prof. Dr. Mesut YILMAZ [email protected]
2 Uluslararası Tıp Fakültesi Tıp (İngilizce) Prof. Dr. Mesut YILMAZ [email protected]
3 Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hekimliği Dr.Öğr.Üyesi
Duygu İLHAN
[email protected]
  Diş Hekimliği Fakültesi Diş Hekimliği (İngilizce)
4 Eczacılık Fakültesi Eczacılık Dr.Öğr.Üyesi Pınar Sinem OMURTAG ÖZGEN [email protected]
5 Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Öğr.Gör. Farzin Haj İBRAHİMİ [email protected]
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü (İngilizce)
Hemşirelik Bölümü Dr.Öğr.Üye Sibel DOĞAN [email protected]
Beslenme ve Diyetetik Bölümü Öğr.Gör.F.Elif SEZER [email protected]
Sağlık Yönetimi Bölümü Öğr. Gör. Esra BAYTÖREN [email protected]
Sağlık Yönetimi Bölümü (İngilizce)
Ebelik Bölümü Dr.Öğr.Üye Nuran AYDIN [email protected]
Çocuk Gelişimi Bölümü Öğr. Gör.Ezgi YILDIRIM [email protected]
Ortez-Protez Bölümü Öğr. Gör. Farzin Haj İBRAHİMİ [email protected]
Odyoloji Bölümü Arş.Gör. Şeyma Tuğba ÖZTÜRK [email protected]
Ergoterapi Bölümü Arş.Gör. Ahmet EMİR [email protected]
Sosyal Hizmet Bölümü Arş.Gör. Şeyma KARAKAYA [email protected]
Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü Öğr.Gör.Talat BULUT [email protected]
Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü (İngilizce)
6 Hukuk Fakültesi Hukuk Dr.Öğr.Üye Ayşegül SEZGİN HUYSAL [email protected]
7 Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü Dr.Öğr.Üye Muhammed Fatih TOY [email protected]
Biyomedikal Mühendisliği Bölümü Dr. Öğr. Üye Hasan KURT [email protected]
Endüstri Mühendisliği Bölümü Arş.Gör.Lamia Gülnur KASAP [email protected]
Bilgisayar Bilimleri ve Mühendisliği Bölümü Dr.Öğr.Üye Tunçer BAYKAŞ [email protected]
İnşaat Mühendisliği Bölümü Dr.Öğr.Üye Duygu ERTEN [email protected]
8 İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Psikoloji Dr.Öğr.Üye Hande GÜNDOĞAN [email protected]
Psikoloji (İngilizce)
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü Dr.Öğr.Üye Halime Safiye ATALAY [email protected]
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü (İngilizce)
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlşkiler Bölümü Dr.Öğr.Üye Osman Zeki GÖKÇE [email protected]
9 Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Türk Müziği Anasanat Dalı Dr.Öğr.Üye.Nuri ÖZCAN [email protected]
Mimarlık Bölümü Dr.Öğr.Üye.Şehnaz CENANİ DURMAZOĞLU [email protected]
Mimarlık Bölümü (İngilizce) Dr.Öğr.Üye.Şehnaz CENANİ DURMAZOĞLU [email protected]
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Dr.Öğr.Üye.Şehnaz CENANİ DURMAZOĞLU [email protected]
İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) Dr.Öğr.Üye.Şehnaz CENANİ DURMAZOĞLU [email protected]
Endüstriyel Tasarım Bölümü Dr.Öğr.Üye.Fahrettin Ersin ALACA [email protected]
Görsel İletişim Tasarımı Bölümü Öğr.Gör.Elvin AKKAN ACET [email protected]
Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü Dr.Öğr.Üye.Emine OLUM [email protected]
Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı Dr.Öğr.Üye.Mustafa ERDEM [email protected]
10 İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü Dr.Öğr.Üye Muhsin Fuat BAYIK [email protected]
Uluslararası Ticaret ve Finansman Bölümü (İngilizce)
İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümü
Uluslararası Lojistik Yönetimi Bölümü
Uluslararası Lojistik Yönetimi Bölümü (İngilizce)
Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü
Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü
Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü (İngilizce)
Ekonomi ve Finans Bölümü
İşletme Bölümü
11 Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü Dr.Öğr.Üye Aslı Burçak TAŞÖREN [email protected]
Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü (İngilizce)
İngilizce Öğretmenliği Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Aynur KESEN MUTLU [email protected]
Özel Eğitim Öğretmenliği Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Hatice Şengül ERDEM [email protected]
Okul Öncesi Eğitim Öğretmenliği Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Zeynep KILIÇ [email protected]
İlköğretim Matematik Öğretmenliği Dr. Öğr. Üyesi Özlem ERKEK [email protected]
12 İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü Doç.Dr. Yusuf ÖZKIR [email protected]
Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Doç. Dr. Ayşen AKYÜZ [email protected]
Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü (İngilizce)
Medya ve Görsel Sanatlar Bölümü Dr. Öğr Üye İhsan EKEN [email protected]
Yeni Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü Doç. Dr. Müge DEMİR AYRAL [email protected]
Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü Prof.Dr. Meliha Nurdan TAŞKIRAN [email protected]
13 Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Dr.Öğr.Üye Nihal Zekiye ERDEM [email protected]
Fizyoterapi ve Rehabilitasyon
Çocuk Gelişimi
Hemşirelik
Ebelik
Sağlık Yönetimi
Sosyal Hizmet
Odyoloji
    Fakülte/Enstitü/MYO Bölüm/Program/Anabilim Dalı KOORDİNATÖRLER (Değişim Programları)  
MESLEK YÜKSEKOKULLARI 1 Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Tüm Programlar Öğr.Gör. Aslıhan DEMİRCAN [email protected]
2 Adalet Meslek Yüksekokulu Adalet Dr.Öğr.Üye Ayşegül SEZGİN HUYSAL [email protected]
3 Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Tüm Programlar Öğr.Gör. Kerem GEÇMEN  
4 Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Destekli Tasarım ve Animasyon Öğr. Gör. Can DURMUŞ [email protected]
Bilgisayar Programcılığı
Elektronik Haberleşme Teknolojisi
Hukuk Büro Yönetimi ve Sekreterlik
İnşaat Teknolojisi
Mimari Restorasyon
Biyomedikal Cihaz Teknolojisi
Diğer Programlar Dr.Öğr.Üye. Selda RIZALAR [email protected]