Ana içeriğe atla

Öğrenci Konseyi

Öğrenci Konseyi

Değerli İstanbul Medipol Üniversitesi Mensupları;

Tüm fakültelerin kendi arasında yaptığı seçimlerle fakülte temsilcilerimizi belirledik ve öğrenci konseyimizi oluşturduk. Yaptığımız ilk genel kurulumuz ile de yönetim kurulu ve denetleme kurulu organlarımızın seçimini yaptık.

Dinamik, katılımcı ve çalışkan bir ekip ile öğrenci konseyi olarak 2 senelik dönemimize başlamış bulunmaktayız.

Umarız ki bu dönemde tüm öğrenci arkadaşlarımız ile okul idare mevkileri arasında etkili ve iletişimi güçlü bir kanal olmak için elimizden geleni yapacağız. Eğitim, sağlık, spor ve kültürel ihtiyaçların karşılanması ve geliştirilmesinde, öğrencilerimizle üniversite yönetimi arasında önemli bir iletişim köprüsü oluşturacağız. Okulumuzun tüm birimleri ile yapacağımız ortaklaşa çalışmalarda her türlü gayret ve çalışmanın içinde bulunacağımızı da söylemekten mutluluk duyarız.

Üniversitemizin biz öğrencilere sağladığı her türlü imkan ve olanak ile, bizleri buraya uygun gören öğrenci arkadaşlarımızı en yüksek seviyede temsil edeceğimize olan inancımız tamdır.

Bizim tüm bu çabalarımız, üniversitemizin imkanları ve öğrencilerin fikirlerini ifade edebilmeleriyle bir anlam kazanacaktır. Medipollü olmanın ayrıcalığını hepimizin hissedebilmesi temennisiyle...

Saygılarımızla...

Yiğit Ağlamaz
Diş Hekimliği Fakültesi
Öğrenci Konseyi-Yönetim Kurulu Başkanı

Ekleme Tarihi: 01/04/2022 - 23:25Son Güncelleme Tarihi: 14/08/2022 - 21:19