Ana içeriğe atla

Medipollü Olmak

agksjfkj

Jumana Seyam, Filistin
Diş Hekimliği Fakültesi 2

Medipol Üniversitesini tercih ettim çünkü her zaman İstanbul’da okumanın hayalini kurardım. İstediğim bölümün de Medipol’de olduğunu görünce başka bir yer aramama gerek olmadığını düşündüm, Medipol’ün benim için doğru seçim olacağını biliyordum.

 

rtjkrf

 

Madalina Balan, Romanya

Hukuk Fakültesi-3

İstanbul’a turist olarak ilk kez geldiğimde kültürel çeşitliliğine ve tarihi mirasına tam anlamıyla âşık olmuştum. Medipol Üniversitesinde Erasmus öğrencisi olma fırsatını elde ettiğimdeyse kendi kendime “Bu hayatımın macerası olacak” dedim. Burada çok kısa bir zamandır bulunuyorum ama yaşadığım deneyimden çok memnun olduğumu söyleyebiliyorum. Medipol’ün en çok profesyonelliği esneklikle bir araya getirebilmesini seviyorum. Üniversitenin yapısı; yenilikçi teknolojiler, uzman akademik kadro ve yüksek eğitim standardını bir arada sunuyor. Medipol’e bu eşsiz fırsat için teşekkür ediyorum.

 

 

sddfh

 

 

Alaa Al Hawamdeh, Suriye

Medipol, İstanbul’un en iyi vakıf üniversitelerinden biri. Öğrencilere sunduğu bilimsel altyapı çok iyi bir seviyede. Kampüslerimiz ve laboratuvarlarımız gerçekten harika. Burada okuduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum.

 

 

hıoşıoh

 

Orya Al Akkad, Suriye

Sağlık Bilimleri- Fizyoterapi ve Rahabilitasyon – 2

Medipol Üniversitesi, uluslararası öğrencilere kendilerini güvende hissettiren bir aile samimiyeti sunuyor. Medipol’ü seçmemin öncelikli nedeni, %100 İngilizce olarak sunduğu eğitim kalitesi. Burada aldığım kapsamlı ve sıkı eğitimle kendi branşımda uluslararası alanda bir adım önde olacağımı biliyorum. Bir diğer neden ise Medipol Sağlık Grubunun bizlere sunduğu klinik uygulama imkânı. Türkiye’nin en büyük özel sağlık yatırımlarında staj yapmak bizler için büyük bir ayrıcalık.

 

 

nıjoıgyuj

 

 

Yahya Hasan, Gine

İletişim– Yeni Medya- 1

Üniversitede Yeni Medya okumak istediğimi biliyordum. Türkiye ise üniversite okumak için seçtiğim ülkeydi. Araştırmalarım sonucunda eğitim imkânlarını ve kadrosunu diğer üniversitelerden önde gördüğüm Medipol’ü tercih etmenin geleceğim için doğru bir yatırım olacağına karar verdim.

 

 

sdfgafdgh

 

 

Obieda Atrash, Filistin

Tıp-1

Medipol yalnızca Türkiye’nin değil dünyanın en iyi bilimsel altyapısına sahip üniversitelerinden biri. Dünyanın en büyük ve global üniversiteleriyle kapsamlı iş birliklerini başarıyla sürdürüyor. Bu, benim gibi bir tıp öğrencisi için araştırma olanaklarının gelişkinliğini ifade ediyor.

 

 

ugufytdh

 

Osama Hindi, Filistin- Mühendislik

Biyomedikal Mühendislik 2

Medipol Üniversitesinde Biyomedikal Mühendislik okuyorum. Benim okuduğum bölümde eğitim veren en iyi üniversite Medipol olduğu için onu tercih ettim. Türkiye’nin en iyi sağlık altyapısını mühendislik eğitimiyle birleştirmesi yalnızca bu üniversitede görebildiğim bir avantaj.

Ekleme Tarihi: 21/07/2022 - 11:12Son Güncelleme Tarihi: 25/04/2023 - 11:27