Ana içeriğe atla

Mezun Özgeçmişleri

1

 Tugay Aslan

2015 yılında başladığı İstanbul Medipol Üniversitesi Odyoloji bölümünden 2019 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinden hemen sonra temmuz ayında AVM Sağlık Hizmetleri Ltd. Sti. Odyolojik ürünler Satış temsilcisi olarak göreve başlamıştır. Akabinde öğrenci iken staj yaptığı İDİS İşitme sistemlerinde kurduğu network bağlantıları ile aynı yıl aralık ayında Demant Türkiye şirketinde İşitme Cihazları Bayi Satış Sorumlusu olarak göreve başlamıştır. Aktif olarak iş yaşantısına Demant Türkiye şirketinde devam etmektedir.

 

2

 Ceren Kurtuluş

İstanbul Medipol Üniversitesi Odyoloji bölümünden 2020 senesinde mezun olmuştur. 2018 senesinde yaz stajını Bezmialem Vakıf Üniversitesi hastanesi kliniğinde tamamlamış olup 2019 senesinde dönem içi stajlarını İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, rehabilitasyon merkezleri ve odyoloji alanının bir dalı olan işitme cihazı merkezlerinde tamamlamıştır. Mezun olmasının akabinde 2020 senesinin eylül ayından bu yana Demant Holding in perakende birimi olan İDİS İşitme Merkezlerinde Odyolog pozisyonunda çalışma hayatını sürdürmektedir.

 

3

 Eda Çevik

Lisans eğitimini 2019 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Odyoloji Bölümü'nde tamamlamıştır. Lisans eğitimi sırasında Medipol Mega Üniversite Hastanesi, İşitme Cihazı Merkezleri ve Rehabilitasyon Merkezlerinde stajlarını yapmıştır. 2020 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Odyoloji Programı'nda yüksek lisans eğitimine başlamıştır. 2019 yılının Eylül ayı itibari ile İstanbul Medipol Üniversitesi Meslek Yüksekokulu'nda Odyolog pozisyonunda görev yapmaktadır.

 

5

 İlayda Çelik

2014 yılında başladığı İstanbul Medipol Üniversitesi, Odyoloji Bölümü lisans eğitimini 2018 yılında derece ile tamamlamıştır. 2016 yılında başladığı İstanbul Medipol Üniversitesi, Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü çift anadal programından 2020 yılında mezun olmuştur. Aynı üniversitede 2018 yılında başladığı Klinik Odyoloji yüksek lisans eğitimine halen devam etmektedir. Lisans eğitimleri sırasında Medipol Hastaneler Grubu başta olmak üzere birçok devlet hastanesinde, işitme cihazı merkezinde, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde, özel terapi merkezinde, koklear implant firmasında ve yurtdışında bir Odyoloji kliniğinde stajlarını tamamlamıştır. Şu an İstanbul Medipol Üniversitesi, Dil ve Konuşma Terapisi Bölümü’nde Araştırma Görevlisi ve özel bir danışmanlık ofisinde Odyolog ve Dil ve Konuşma Terapisti olarak hizmet vermektedir.

 

6

 Caner Yatmaz

2014 yılında başladığı İstanbul Medipol Üniversitesi Odyoloji Bölümü Lisans eğitimini 2018 yılında derece ile tamamlayarak mezun olmuştur. Henüz öğrenimini sürdürdüğü süre zarfında 2015 yılında Dil ve Konuşma Terapisi bölümü yandal programına, 2017 yılında ise yine aynı bölümde lisans öğrencisiyken Klinik Odyoloji Bütünleşik yüksek lisans eğitimine başlamıştır. Öğrenim süresince kamu hastaneler birliğine bağlı devlet hastanelerinde, Medipol Mega hastanesinde, işitme cihazı firmalarında, implant firmalarında ve rehabilitasyon merkezlerinde stajını tamamlamıştır. 2018-2021 yılları arasında İstanbul Medipol Üniversitesinde Odyolog olarak görev yapmıştır. 2021 yılından itibaren İstanbul Medipol Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Odyometri Programında Öğretim Görevlisi olarak görevini sürdürmektedir. 

7

 Yuşa Başoğlu

2014 yılında başladığı İstanbul Medipol Üniversitesi Odyoloji Bölümü Lisans eğitiminden 2018 yılında mezun olmuştur. 2019-2021 yılları arasında İstanbul Medipol Üniversitesi Klinik Odyoloji Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. 2021 yılında doktora öğrenimi başlamış olup eğitimi  halen devam etmektedir.  2019-2024 yılları arasında İstanbul Medipol Üniversitesi Odyoloji Bölümü kadrosunda Araştırma Görevlisi olarak başladığı akademik hayatına ‘Öğretim Görevlisi’ olarak devam etmektedir.

 

9

 Merve Giray

Lisans eğitimini 2015 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Odyoloji Bölümünde onur belgesi ile tamamlamıştır. Aynı zamanda lisans eğitimi sırasında Dil ve Konuşma Terapisi Bölümünde yandal yapmıştır. Eğitim hayatı boyunca Odyoloji ile ilgili tüm alanlarda görev alarak stajlarını tamamlanmıştır. 2019-2021 yılları arasında İstanbul Medipol Üniversitesi Klinik Odyoloji Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. 2021 yılında doktora öğrenimi başlamış olup eğitimi  halen devam etmektedir. Okan Üniversitesi Odyometri bölümünde Öğretim Görevlisi olarak akademik kariyerine devam etmektedir.

 

10

 Dilara Dündar

2015 yılında başladığı İstanbul Medipol Üniversitesi Odyoloji Bölümü lisans eğitiminden onur belgesi başarısı ile mezun olmuştur. Eğitim hayatı boyunca tüm alanlar dahil olmak üzere daha çok klinik alanda staj yapmıştır. 2019 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Odyoloji Bölümünde başladığı yüksek lisans programında eğitimine devam etmektir. Eylül 2020’den itibaren Bahçeşehir Üniversite Hastanesi Göztepe Medical Park’ta klinik odyolog olarak görev yapmaktadır.

 

12

 Oğulcan Gündoğdu

2016 yılında başladığı İstanbul Medipol Üniversitesi Odyoloji Bölümü Lisans eğitimini 2020 yılında tamamlayarak mezun olmuştur. 2020 yılında başladığı Klinik Odyoloji yüksek lisans eğitimine halen devam etmektedir. Lisans eğitimleri sırasında Medipol Mega Hastanesinde, birçok devlet hastanesinde ve işitme cihaz merkezinde stajlarını tamamlamıştır. 2020-2022 yılları arası Bağcılar Medipol Mega Üniversite Hastanesi’nde Odyolog olarak görev almıştır. 2023 yılı itibariyle Trakya Üniversitesi Odyometri bölümünde Öğretim Görevlisi olarak akademik kariyerine devam etmektedir.

 

15

 Handan Yaman

Lisans eğitimini 2018 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi Odyoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Öğrenim süresi zarfında Medipol Hastaneler Kompleksi başta olmak üzere çeşitli hastanelerin odyoloji kliniklerinde, koklear implant ve işitme cihazı firmalarında, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde stajlarını gerçekleştirmiştir. 2019 yılında kabul aldığı İstanbul Medipol Üniversitesi Sinirbilim Anabilim Dalı Yüksek Lisans Programı’nda eğitimini sürdürmektedir. Temmuz 2018’den itibaren İstanbul Medipol Mega Üniversitesi Hastanesi’nde Klinik Odyolog olarak başladığı görevine halen devam etmektedir.

Ekleme Tarihi: 23/05/2022 - 14:54Son Güncelleme Tarihi: 28/02/2024 - 15:33