Ana içeriğe atla

Adalet Meslek Yüksekokulu 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı Ara Sınav Mazeret Sınavları Hakkında

25.04.2023

18.04.2023-28.04.2023 Tarihleri Arasında Gerçekleştirilen/Gerçekleştirilecek Olan Ara Sınavlara Mazereti Sebebiyle Giremeyen/Giremeyecek Öğrencilerin İzlemeleri Gereken Adımlar; 

Mazeret Sınavlarına başvuruları mail yoluyla ( [email protected] ) yapılacaktır. 

Mazeret sınav başvuru formu imzalı hali ile taranarak mail atılmalıdır. İmzası eksik olan dilekçeler işleme alınmayacaktır. 

Sınav çakışması ve Sağlık raporu sebebiyle sınavlara katılım gösteremeyen öğrencilerin belgelerini eksiksiz olarak mail yoluyla ilettikleri takdirde mazeret sınavı başvuruları kabul edilecektir.  

Sağlık mazereti sebebiyle mazeret sınavı talebinde bulunacak öğrencilerin, sağlık raporunun düzenleme tarihini izleyen 5 iş günü içerisinde Yüksekokulumuz Müdürlüğüne mazeret sınavı başvuru formu ekinde teslim etmeleri gerekmektedir.

Sınav çakışması sebebiyle mazeret sınavı talebinde bulunacak öğrencilerin, sınav takviminin duyurulduğu tarihten itibaren, sınavların çakıştığına dair MEBİS ekran görüntüsünü 3 iş günü içerisinde Yüksekokulumuz Müdürlüğüne mazeret sınavı başvuru formu ekinde teslim etmeleri gerekmektedir. 

Mazeret sınavları 15 -21 Mayıs 2023 tarihleri arasında yapılacak olup, Sınav takvimi daha sonra ayrıca ilan edilecektir.

Mazeret Sınavı Başvuru Formu İçin Tıklayınız.

Son Güncelleme Tarihi: 01/06/2023 - 09:44