Ana içeriğe atla

Komisyon ve Koordinatörlükler

  • Prof.Dr. Mehmet BAYRAM (Göğüs Hastalıkları ABD - Başkan)
  • Prof.Dr. Ayhan TAŞTEKİN (Dekan - Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Zübeyir BAYRAKTAROĞLU (Dekan Yardımcısı - Fizyoloji ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Süleyman YILDIRIM (Tıbbi Mikrobiyoloji ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Bahar MÜEZZİNOĞLU (Tıbbi Patoloji ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Murat DAYANGAÇ (Genel Cerrahi ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Nalan KARABAYIR (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Aydın ÜNAL (İç Hastalıkları ABD - Üye)
  • Doç.Dr. Pelin KARAASLAN (Anestezi ve Reanimasyon ABD - Üye)
  • Doç.Dr. Volkan AYDIN (Tıbbi Farmakoloji ABD - Üye)
  • Dr.Öğr.Üyesi Ayşe Güliz DİRİMEN ARIKAN (Aile Hekimliği ABD - Üye)
  • Arş.Gör. Muhammet Fatih SEBİRLİ (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Recep DEMİRHAN (İl Sağlık Müdürlüğü Temsilcisi - Üye)
  • Prof.Dr. Rukiye ÖMEROĞLU (İstanbul Tabip Odası Temsilcisi - Üye)
  • İsmail KAYNAR (Fakülte Sekreteri - Üye)
  • Melih Tarık ÖZDEMİR (Mezun Temsilcisi - Üye)
  • Hatice Kübra ARSLAN (Mezun Temsilcisi - Üye)
  • Utku CEBECİOĞLU (Mezun Temsilcisi - Üye)
  • Tunahan ABALI (Dönem-V Öğrenci Temsilcisi - Üye)
  • Şeyma ÖZDEMİR (Sekretarya)
  • Sümeyye ÇAKIR (Sekretarya)
  • Prof.Dr. Mehmet BAYRAM (Göğüs Hastalıkları ABD - Koordinatör)
  • Prof.Dr. Hülya AKAN (Aile Hekimliği ABD - Koordinatör Yardımcısı)
  • Prof.Dr. Ayhan TAŞTEKİN (Dekan - Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Zübeyir BAYRAKTAROĞLU (Dekan Yardımcısı - Fizyoloji ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Mesut YILMAZ (Dekan Yardımcısı - Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Bahar MÜEZZİNOĞLU (Tıbbi Patoloji ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Murat DAYANGAÇ (Genel Cerrahi ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Aylin REZVANİ (Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Huriye Ayşe PARLAKGÜMÜŞ (Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Ömür Gökmen SEVİNDİK (İç Hastalıkları ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Nalan KARABAYIR (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Aydın ÜNAL (İç Hastalıkları ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Özgür Ulaş ÖZCAN (Kardiyoloji ABD - Üye)
  • Doç.Dr. Sultan Sibel ERDEM (Tıbbi Biyokimya ABD - Üye)
  • Doç.Dr. Seda KARABULUT (Histoloji ve Embriyoloji ABD - Üye)
  • Doç.Dr. Ali Timuçin ATAYOĞLU (Aile Hekimliği ABD - Üye)
  • Doç.Dr. Özge ARICI DÜZ (Nöroloji ABD - Üye)
  • Doç.Dr. Volkan AYDIN (Tıbbi Farmakoloji ABD - Üye)
  • Dr.Öğr.Üyesi Esra DEMİR (İç Hastalıkları ABD - Üye)
  • Dr.Öğr.Üyesi Ayşe Güliz DİRİMEN ARIKAN (Aile Hekimliği ABD - Üye)
  • Dr.Öğr.Üyesi Sevda GÜMÜŞ ŞANLI (Ruh Sağlığı ve Hastalıkları ABD - Üye)
  • Arş.Gör. Olgu Enis TOK (Histoloji ve Embriyoloji ABD - Üye)
  • İsmail KAYNAR (Fakülte Sekreteri - Üye)
  • Hatice Kübra ARSLAN (Mezun Temsilcisi - Üye)
  • Utku CEBECİOĞLU (Mezun Temsilcisi - Üye)
  • Tunahan ABALI (Dönem-V Öğrenci Temsilcisi - Üye)
  • Şeyda ALTUNAL (Dönem-IV Öğrenci Temsilcisi - Üye)
  • Harun GÜLAY (Kalite Komisyonu Temsilcisi)
  • Adem ÇİÇEK (Sekretarya)
  • Elif TUNÇ (Sekretarya)
  • Sümeyye ÇAKIR (Sekretarya)
  • Prof.Dr. Ayhan TAŞTEKİN (Dekan - Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD - Başkan)
  • Prof.Dr. Zübeyir BAYRAKTAROĞLU (Dekan Yardımcısı - Fizyoloji ABD - Başkan Yardımcısı)
  • Prof.Dr. Seniye Sema ANAK (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Bahar MÜEZZİNOĞLU (Tıbbi Patoloji ABD - Üye)
  • Doç.Dr. Volkan AYDIN (Tıbbi Farmakoloji ABD - Üye)
  • İsmail KAYNAR (Fakülte Sekreteri - Üye)
  • Tunahan ABALI (Dönem-V Öğrenci Temsilcisi - Üye)
  • Şeyda ALTUNAL (Dönem-IV Öğrenci Temsilcisi - Üye)
  • Sümeyye ÇAKIR (Sekretarya)
  • Prof.Dr. Aylin REZVANİ (Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon ABD - Başkan)
  • Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Güliz DİRİMEN ARIKAN (Aile Hekimliği ABD - Başkan Yardımcısı)
  • Doç. Dr. Nesrin HELVACI YILMAZ (Nöroloji ABD - Üye)
  • Doç. Dr. Pelin BASIM (Genel Cerrahi ABD - Üye)
  • Doç. Dr. Erkin PEKMEZCİ (Deri ve Zührevi Hastalıklar ABD - Üye)
  • Dr. Öğr. Üyesi Kıvanç KÖK (Biyoistatistik ve Tıbbi Bilişim ABD - Üye)
  • Okan KUĞUOĞLU (Dönem-VI Öğrenci Temsilcisi - Üye)
  • Sümeyye ÇAKIR (Sekretarya)
  • Prof.Dr. Özgür Ulaş ÖZCAN (Kardiyoloji ABD - Başkoordinatör - Dönem-VI Koordinatörü)
  • Doç. Dr. Sultan Sibel ERDEM (Tıbbi Biyokimya ABD - Dönem-I Koordinatörü)
  • Doç. Dr. Volkan AYDIN (Tıbbi Farmakoloji ABD - Dönem-I Koordinatör Yardımcısı)
  • Prof.Dr. Amina Mahdy SALLAM (Tıbbi Farmakoloji ABD - Dönem-II Koordinatörü)
  • Doç. Dr. Seda KARABULUT (Histoloji ve Embriyoloji ABD - Dönem-II Koordinatör Yardımcısı)
  • Dr. Öğr. Üyesi Esra DEMİR (İç Hastalıkları ABD - Dönem-III Koordinatörü)
  • Prof. Dr. Ömür Gökmen SEVİNDİK (İç Hastalıkları ABD - Dönem-IV Koordinatörü)
  • Dr. Öğr. Üyesi Arzu YAZAR (Kardiyoloji ABD - Dönem-IV Koordinatör Yardımcısı
  • Dr. Öğr. Üyesi Sevda GÜMÜŞ ŞANLI (Ruh Sağlığı ve Hastalıkları ABD - Dönem-V Koordinatörü)
  • Doç. Dr. Funda DİKKAYA (Göz Hastalıkları ABD - Dönem-V Koordinatör Yardımcısı)
  • Doç. Dr. Başak KAYA (Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD - Dönem-VI Koordinatör Yardımcısı)
  • Sinem KUTLU (Sekretarya)
  • Doç.Dr. Pelin KARAASLAN (Anestezi ve Reanimasyon ABD - Başkan)
  • Prof.Dr. Süleyman YILDIRIM (Tıbbi Mikrobiyoloji ABD – Başkan Yardımcısı)
  • Prof.Dr. Ömür Gökmen SEVİNDİK (İç Hastalıkları ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Özgür Ulaş ÖZCAN (Kardiyoloji ABD - Üye)
  • Doç.Dr. Sultan Sibel ERDEM (Tıbbi Biyokimya ABD - Üye)
  • Doç.Dr. Seda KARABULUT (Histoloji ve Embriyoloji ABD - Üye)
  • Dr.Öğr.Üyesi Esra DEMİR (İç Hastalıkları ABD - Üye)
  • Dr.Öğr.Üyesi Sevda GÜMÜŞ ŞANLI (Ruh Sağlığı ve Hastalıkları ABD - Üye)
  • Tunahan ABALI (Dönem-V Öğrenci Temsilcisi - Üye)
  • Okan KUĞUOĞLU (Dönem-VI Öğrenci Temsilcisi - Üye)
  • Şeyma ÖZDEMİR (Sekretarya)
  • Prof.Dr. Mesut YILMAZ (Dekan Yardımcısı - Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Gürkan ÖZTÜRK (Fizyoloji ABD - Üye)
  • İsmail KAYNAR (Fakülte Sekreteri - Üye)
  • Adem ÇİÇEK (Sekretarya)
  • Prof.Dr. Mesut YILMAZ (Dekan Yardımcısı - Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Gürkan ÖZTÜRK (Fizyoloji ABD – Başkan Yardımcısı)
  • Prof.Dr. Alper ATASEVER (Anatomi ABD - Üye)
  • Adem ÇİÇEK (Sekretarya)
  • Prof.Dr. Ayhan TAŞTEKİN (Dekan - Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD - Başkan)
  • Prof.Dr. Mesut YILMAZ (Dekan Yardımcısı - Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Nalan KARABAYIR (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Halil TÜRKOĞLU (Kalp ve Damar Cerrahisi ABD - Üye)
  • Prof.Dr. Gürkan ÖZTÜRK (Fizyoloji ABD – Üye)
  • Doç.Dr. Ali Timuçin ATAYOĞLU (Aile Hekimliği ABD - Gözlemci)
  • Dr.Öğr.Üyesi Ayşe Güliz DİRİMEN ARIKAN (Aile Hekimliği ABD - Gözlemci)
  • Ecren Ecem UZLU (Dönem-II Öğrenci Temsilcisi - A Grubu)
  • Hatice Nur GÜRBÜZ (Dönem-II Öğrenci Temsilcisi - A Grubu)
  • Juman SEYİDHÜSEYİN (Dönem-II Öğrenci Temsilcisi - B Grubu)
  • Mohammadreza SOLTANZADEH (Dönem-II Öğrenci Temsilcisi - B Grubu)
  • Müge ÖZTÜRK (Dönem-III Öğrenci Temsilcisi - A Grubu)
  • Ahmed SULEIMAN (Dönem-III Öğrenci Temsilcisi - B Grubu)
  • Ayşenur TÜRKMEN (Dönem-III Öğrenci Temsilcisi - B Grubu)
  • Ömer Faruk DURUGÖL (Dönem-IV Öğrenci Temsilcisi - A Grubu)
  • Zeliha EREN (Dönem-IV Öğrenci Temsilcisi - B Grubu)
  • Tunahan ABALI (Dönem-V Öğrenci Temsilcisi - A Grubu)
  • Sleıman ALHAJJ (Dönem-V Öğrenci Temsilcisi - B Grubu)
  • Okan Eren KUĞUOĞLU (Dönem-VI Öğrenci Temsilcisi)
  • Sinem KUTLU (Sekretarya)
  • Esra GÜNDÜZ (Sekretarya)
Ekleme Tarihi: 01/06/2022 - 11:43Son Güncelleme Tarihi: 08/12/2023 - 15:11