Geri
AKADEMİK

Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Ara Sınav Duyurusu

15.11.2018

Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Ara Sınav Duyurusu

"Uzaktan eğitim dersleri ara sınavları 26.11.2018-30.11.2018 tarihleri arasında yapılacaktır. Sınavlar 5 gün boyunca 09:00-17:00 saatleri arasında açık kalacaktır. Bölüm derslerinin ara sınav tarihleri (Güzel Sanatlar Tasarım ve Mimarlık Fakültesi bölümü fakülteleri tarafından yayınlanacaktır).
Sağlık Yönetimi Bölümü Sınav takvimine https://muzem.medipol.edu.tr/index.php/2018/11/05/uzaktan-egitim-dersleri-ara-sinav-tarihleri/ linkinden erişebilirsiniz.
Sınava giriş açıklama ve anlatım videolarına ” https://muzem.medipol.edu.tr/index.php/ogrenci-rehberi/ ” adresinden erişebilirsiniz.
Ara Sınav esnasında sorun yaşayan yada mazeretleri sebebiyle ara sınava katılamayan öğrencilerin mazeret sınavlarına alınabilmesi için ” https://muzem.medipol.edu.tr/index.php/mazeret-formu/ ” adresindeki formu doldurmaları gerekmektedir. (Raporlu öğrenciler fakülte sekreterliklerine raporlarını dilekçe ile iletmelidir.)
Uzaktan Eğitim ile verilen derslerde ve sınavlarda sorun yaşayan öğrencilerin ” [email protected] ” adresine mail atmaları önem arz etmektedir."