Geri
AKADEMİK
Banner

Sıla Yıldırım

Sıla Yıldırım

Mühendislik Fakültesi-Endüstri Mühendisliği

“Kariyer Ofisi, iş hayatında etkili bir izlenim bırakabilmek için CV hazırlığının önemini görmemi sağladı ve özgeçmişimi departmanlara göre adapte etmeyi öğretti. İş dünyasından birçok farklı insanla Kariyer Ofisi sayesinde tanıştım. Onları dinlemek, tanıştığım iş insanlarıyla network kurmak, bana kariyer yolumu seçerken farklı düşünceleri profesyonel açıdan görme yetisini kazandırdı.”

Uğur Çakır

Uğur Çakır

Sağlık Bilimleri Fakültesi-Sağlık Yönetimi

“Kariyer Ofisi ile tanıştıktan sonra, kısa süre içerisinde, öz gelişimimi ve kariyer bilincimi üst seviyelere çıkarttığımı, aktif kampüs yaşantımı iyileştirdiğimi ve gelecek için planladığım kariyer hedefime yakınlaştığımı keşfettim. Firma ziyaretleri her öğrencinin yaşaması gereken bir deneyim. Öğrenciliğinizde aktif olmak ve gelecekteki çalışma hedeflerinizi etkileyecek temel adımları atmak için Kariyer Ofisi en doğru tercih.”

Uğur Çakır

Betül Keskin

İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi - Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler

“Kariyer Ofisi ile yolumuz her üniversite öğrencisi gibi bazı arayışlar ve gelecek kaygısı içindeyken başladı. Kariyer Ofisi sayesinde birçok iş dünyası programına katıldım. Burada tanıştığım insanlar sayesinde kalıplaşmış bazı fikirlerimin değiştiğini gördüm. Böylece kariyer hayatımla ilgili aslında birden fazla seçeneğim olduğunu keşfettim. Kariyer Ofisi çalışanlarının desteği sayesinde artık geleceğimi yönlendirirken yalnız olmadığımı biliyorum.”

Bilgi Talep Formu