Geri
AKADEMİK

Halil Erdogmus

Halil Erdoğmuş

ebebek Genel Müdürü

“İstanbul Medipol Üniversitesi Kariyer Ofisinin düzenlediği sohbet, katıldığım en verimli programlardan biriydi.Konusuna hakim dinleyiciler, öğrenmeye aç gençler,kendini geliştirmek isteyen bireyleri tanıdım ve iş dünyasının geleceği adına büyük bir umut gördüm. Bu tarz programlar öğrencilerin iş dünyasına daha donanımlı olarak katılmalarına büyük fayda sağlıyor.Kariyer Ofisinin başarılı bir şekilde yürüttüğü bu ve benzeri programları öğrencilerin takip etmesini tavsiye ediyorum.”

M. Fatih Yorulmaz

M. Fatih Yorulmaz

Albaraka Türk Katılım Bankası CEO Danışmanı

“Medipol Kariyer Ofisi, iş dünyasından ve akademiden kendi dallarında uzman, başarılı kişilerle öğrencilerini buluşturarak, onların okulda aldıkları teorik eğitimi pratikle destekliyor ve zenginleştiriyor. Daha da önemlisi, Kariyer Ofisi çalışanlarının işlerini severek aşkla yaptıklarını görmek hem öğrencilere hem de davet edilen konuklara pozitif enerji olarak yansıyor. ‘Medipol Kariyer Ofisi gördüğüm en aktif çalışan ve en çok değer katan kariyer merkezlerinden biri’ dersem zannederim abartmış olmam.”

M. Erkan Aydın

M. Erkan Aydın

Türk Telekom AssisTT İnsan Kaynakları Direktörü - Yazar

“Öğrencilerle şirketler arasında etkileşimin artırılmasında, teori ile pratiğin birleştirilerek reel iş çıktılarına dönüştürülmesinde Kariyer Ofisi önemli bir roloynuyor. Genç arkadaşların iş dünyasını tanımaları, kariyer planlamalarını doğru yapabilmeleri, şirketlerle projeler, staj, yarı zamanlı çalışma ve tam zamanlı istihdam aşamalarının her biri için Kariyer Ofisinin çalışmalarını takdirle karşılıyoruz. Daha fazla sayıda öğrencinin okul yıllarında farkındalık kazanması ve farklılık yaratması adına Kariyer Ofisi ile yollarının kesişmesini diliyorum.”

Bilgi Talep Formu