Geri
AKADEMİK

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Tezli Yüksek Lisans Programı Başvuru Sonuçları

22.09.2020

Başvuru sonuçları neticesinde başarılı olarak ilan edilen adayların, kesin kayıt için istenilen belgeleri enstitüye elden teslim etmeleri gerekmektedir. Kayıt ve evrak teslimi 05-09 ekim tarihleri arasında yapılacaktır.

2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Güz Dönemi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Tezli Yüksek Lisans Programı Başvuru Sonuçları

2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Güz Dönemi

Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık

Tezli Yüksek Lisans Programına;

Kesin kayıt yaptırmaya hak kazanan adayların Kayıt ve Evrak Teslimi 05-09 Ekim 2020 tarihinde yapılacaktır.

KESİN KAYIT İÇİN GEREKLİ BELGELER

Kesin kayıt yaptırmaya hak kazanan adaylar, aşağıda yazılı belgeleri ilan edilen süre içinde ilgili Enstitü Müdürlüğüne şahsen teslim etmek zorundadırlar.

  1. Yüksek Lisans programına başvuru için lisans diploması veya mezuniyet belgesinin aslı ile (1 adet) fotokopisi, Yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olan adaylar diploma ya da mezuniyet belgelerinin Türkçe tercümelerini de birlikte ibraz etmek zorundadır.
  2. Lisans öğrenimi boyunca alınan bütün derslerin başarı notlarını ve mezuniyet not ortalamasını gösteren not dökümü (transkript) belgelerinin aslı ve (1 adet) fotokopisi. Yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olan adaylar transkript belgelerini Türkçe tercümesiyle birlikte ve not ortalamasını içerecek şekilde ibraz etmek zorundadır. (1adet)
  3. ALES veya benzeri sınav sonuç belgesinin internet çıktısı.
  4. Nüfus cüzdanının fotokopisi
  5. Erkek adayların askerlik şubelerinden alınacak yeni tarihli Askerlik Durum Belgesi

 

BAŞVURU SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

ÖDEME BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ.