BAŞKAN'DAN
Yazdır

Yurtlar

Medipol Üniversitesi yurtlarındaki öğrenci kapasitesimiz 2400'ü buldu.Güney Kampüste 1850 kapasiteli kız, Kuzey Kampüste 570 erkek öğrenci kapasiteli yurtlarımız bulunmaktadır. Otel tipi tekli ve müstakil yaşam alanı sunan çiftli yataklar şeklinde dizayn edilen odalar, modern görünümü ve konforuyla göz dolduruyor.

YURT İDARESİNİN ONAYI OLMADAN ÖDEME YAPMAYINIZ. AKSİ TAKDİRDE KAYITLARINIZ GEÇERSİZ SAYILACAKTIR.

 


Kız Öğrenci yurdumuzda oda çeşitleri 3 ve 4 kişilik şeklindedir. Her odada duş wc mini buzdolabı ayakkabı dolabı, kablosuz internet, kitaplık, çalışma masası, yatak ve şifreli giysi dolabı mevcuttur. Yurdun kendi yemekhanesi, mini bir hobi mutfağı ayrıca kantini bulunmaktadır.


Erkek öğrenci yurdumuzda oda çeşitleri 2 ve 3 kişilik şeklindedir. Her odada duş, WC, mini buzdolabı, ayakkabı dolabı, telefon ve kablosuz internet olup tüm öğrencilerimize ait kitaplık, giysi dolabı, yatak ve çalışma masası mevcuttur.
Yurtlarımızda çamaşır yıkama hizmetleri ve öğrencilerin hizmetine sunulan spor salonları mevcuttur.


 
BESLENME HİZMETİ

Yurtlarda öğrencilerimize 3 öğün beslenme hizmeti sunulmaktadır. Yemeklerimiz açık büfe kahvaltı, seçmeli menü ve salata bar şeklindedir. Yurtlarımızda yemek ücreti öğrencilerimize aittir. Ücretlendirme oluşturulan menü üzerinden hesaplanmaktadır.

TEMİZLİK HİZMETİ

Yurtlarımızda temizlik hizmeti profesyonel şirkete aittir. Odalar, banyo ve WC’ler ve koridorlar uzman ekip tarafından her gün temizlenmektedir. Her öğrenciye nevresim takımı, battaniye yastık verilmekte ve 15 günde bir temizlik personeli tarafından değiştirilmektedir. Çamaşırhane ve ütü hizmetlerimiz mevcuttur.
GÜVENLİK HİZMETİ

Yurtlarımızda profesyonel güvenlik ekibi 24 saat hizmet vermekte, ortak alanlar 24 saat güvenlik kameraları ile izlenmektedir. Yurda girişlerde turnike sistemi uygulanmaktadır. Yurtlarımızda son giriş saati 23.30’dur. Kız ve erkek yurtlarımızda gece görevlisi mevcut olup öğrencilerin yoklamaları alınmaktadır. Evci çıkışlarında form doldurulmakta ve izin kayıt defteri tutulmaktadır.
 
 
 
ÖDEME KOŞULLARI
Yurt ödemeleri banka kanalı ile yapılmaktadır. Yurt kaydı için peşin ödeme, Okul Taksit Sistemi (OTS) veya kredi kartı tercih edilebilir. İsteyen öğrenci yıllık yurt ücreti ve depozitosunu (300 TL) peşin yatırabilir. Peşin ödemelerde % 5 indirim uygulanmaktadır. OTS sisteminde bir aylık oda ücreti ve depozito (300 TL) peşin alınır, kalan yurt ücret maksimum 9 taksite bölünebilir. Kredi kartı uygulamasında da 1 peşin 9 dokuz taksit sistemi uygulanmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kız Yurdu Danışma
0216 681 19 88

Erkek Yurdu Danışma
0216 681 53 13

Kız Yurdu Gece Sorumlusu
Tel : 0 216 681 19 93

Erkek Yurdu Gece Sorumlusu
Tel: 0 216 681 54 78

Yurt Öğrenci Muhasebesi
Tel. 0 216 681 53 12

Genel yurt mail grubu: yurt@medipol.edu.tr

TÜM EVRAKLARINIZI EKSİKSİZ BİR ŞEKİLDE DOLDURDUKTAN SONRA YURT İDARESİNE TESLİM EDEBİLİRSİNİZ.
ÖDEME VE KAYIT KOŞULLARI İÇİN TIKLAYINIZ!
ÖĞRENCİ BİLGİ FORMU İÇİN TIKLAYINIZ!
ÖĞRENCİ KAYIT SÖZLEŞMESİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Kredi kartı ile uzaktan mail order sistemi ile ödeme yapmak isteyenlerin linkteki formu doldurup yurt kayıt evrakları ile birlikte yurt idaresine teslim etmesi zorunludur. TIKLAYINIZ!